Faaliyet Alanlarımız

Firmamız; Mobil Hastane & Mobil Medikal Laboratuvarlar ve Mobil Mutfak çeşitli ordu gereksinimleri, vs. için ağır çalışma koşullarına göre tasarlanmış hidrolik genişleyebilen konteynerler tasarlamakta ve üretmektedir.

Petrol & Doğalgaz Projeleri Şantiye Binaları

Firmamız kullanmış olduğu son teknoloji makine parkı ve tesisleriyle enerji sektöründe, petrol & doğalgaz projelerine, panel sistem şantiye binaları, kızaklı konteynerler, yaşam konteynerleri, ofis ve duş/wc konteyner çözümleri sunmaktadır.

İnşaat Projeleri Şantiye Binaları

Gökdelenlerden, maden ocaklarına, köprü, otoyol projelerinden, havalimanı, baraj projelerine kadar firmamız inşaat projeleri için en uygun, dayanıklı ve hesaplı çözümleri sunmaktadır.

Askeri Kamplar

Ulusal ve uluslararası ordulara, NATO’ya ve güvenlik birimlerine dünyanın her noktasında, kamp çözümleri, kalıcı binalar ve çok amaçlı konteynerleriyle IMC her zaman göreve hazır.

Acil Yerleşim Üniteleri

En karanlık gecenin şafağında insanların başlarını sokabilecekleri bir yuvaya kavuşabilmeleri için daima çalışıyoruz. Afet günlerinde geçici ve kalıcı yapılarda en seri çözümleri üretiyoruz.

Kalıcı Yapılar

Üniversiteler, ofisler, okullar, hastaneler veya cezaevleri… En kaliteli ve dayanıklı kalıcı yapı projeleri IMC Prefabrik'te…

Anahtar Teslim Projeler

IMC tüm dünyada, en verimli ve en dayanıklı anahtar teslim çözümleri sunar...

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında Whatsapp'tan bize yazabilir ve hızlı destek alabilirsiniz.

Whatsapp