IMC Prefabrik 20 yılı aşkın süredir sektöründe lider firma olarak hizmet vermektedir.

Şirketimiz pandemi hastaneleri, mobil hastaneler, mobil klinikler, petrol kampları, askeri kamplar, mobil ve sabit okul projeleri gibi birçok alanda proje imalat ve montaj işlerini kendi tesisleri bünyesinde çözerek müşterilerine anahtar teslimi çözümler sunmaktadır.

Şirketimiz, yenilikçi yaklaşımı, AR-GE ve İnovasyon odaklı çalışmaları, 20 kişiyi aşkın teknik personeli ve 100’ü aşkın çalışanı ile sektöründe katma değer oluşturabilmek için var gücü ile çalışmaktadır. Satış, pazarlama, üretim ve AR-GE bölümlerinde çalışan mühendis uzman kadrosuyla tüm teknik hesaplamaları ve tasarımları kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir. Ürünlerimizin ve hizmetlerimizin dünya standartlarında devam etmesi için her türlü teknolojik gelişmeyi izlemekte ve çalışmalarımıza uyarlamaktayız.

Şirketimiz, müşterilerimizden gelen tasarım ve AR-GE taleplerine daha profesyonel ve kaliteli hizmet verebilmek için gelişmiş yazılımlar kullanmaktadır. Ürünlerimizin ülke ve dünya standartlarına uygun ve güvenli olması, tüm birimlerimizde ve çalışanlarımızda ilke olarak benimsenmiştir. Ürün ve hizmetlerimizle memnun edemeyeceğimiz, ihtiyaçlarını karşılayamayacağımız müşterilerle birlikteliğimizin uzun vadeli olmayacağının bilinci ile her adımda özenli ve dikkatli davranmaktayız.

IMC Prefabrik yaptığı çalışmalarla endüstriyel projelerde bireylerin ve kurumların güven duyarak çalıştığı bir firma haline gelmiştir. Prefabrik sektöründe ilk olan, 100’ün üzerinde tasarım, 10’un üzerinde faydalı model (patent) belgesine sahiptir. İnsanlara modern ve konforlu hayat tarzı sunan yapılar üreten lider firmalar arasında yerini almak için de her geçen gün yenilenerek büyümeye devam etmektedir.

Unutmayalım ki; Başarı %99 çalışmak, %1 ilhamdır!

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında Whatsapp'tan bize yazabilir ve hızlı destek alabilirsiniz.

Whatsapp