Offshore ISO Yük Konteynerleri

ISO Offshore yük konteynerleri geniş çaplı kullanım alanlarına sahiptir. Geniş iç hacmi ve kapasitesi ile ürünlerinizi en iyi şekilde muhafaza ederek, sorunsuz olarak nakliye edilmesini sağlar.

Offshore ISO Yük Konteynerleri

Taşıma işlemlerinin daha sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi için özel ölçülere sahip olan bu ürünlerin siparişlerini verebilir ve gününde teslim alabilirsiniz. Uluslararası ya da şehirlerarası ticaret yapan sayısız firma, bu yapılar sayesinde ürünlerini daha sağlıklı bir şekilde adreslere teslim edebiliyor.

Konteyner imalatlarımız BS EN 12079-2:2006 standardına göre yapılmaktadır. ISO 10 feet, 20 feet, 40 feet ve high cube imalatımız mevcuttur.

Yük konteyner modelleri iki  şekilde çağırılır. Genellikle piyasada 20 lik ve 40 lık konteyner olarak adlandırılır.  20 lik ve 40 lık konteyner  20 feet ve 40 feet den gelmekte olup , 20 dc ( dry container ) 40 dc ( dry container ) olarak denizcilik camiasında yazılır. Başlıca konteyner türleri 20′ DC, 40′ DC, 20 FT, 40 FT, 20′ high cube, 40′ high cube, 20′ reefer ve 40′ reefer yük konteyner diye adlandırılır.

ISO 10 feet acil afet ve kompakt her alanda kullanılabilir.

ISO 20 feet kargo konteynerlerimiz deniz, hava ve kara taşımacılığında kullanılmaktadır.

ISO 40 feet acil afet ve kompakt her alanda kullanılabilir.


Bu Konuyla İlgili Görseller

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında Whatsapp'tan bize yazabilir ve hızlı destek alabilirsiniz.

Whatsapp